Műszaki rajzoló, szerkesztő, AutoCAD állás

Mérnöki tervezéssel foglalkozó debreceni partnerünk keres AutoCAD programban és műszaki rajzok készítésében jártas és gyakorlattal rendelkező, önállóan dolgozni tudó diákokat.
Feladatok
Műszaki rajzok, karbantartási tervek készítése számítógépes program segítségével.
Elvárások
Nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony
Műszaki rajzok készítésének ismerete és gyakorlata
AutoCAD program professzionális ismerete
Precíz munkavégzés, megbízhatóság
Gépész szakon folytatott tanulmányok vagy gépész végzettség.
Egyéb
Előnyt jelent:

- Német nyelv ismerete

A jelentkezők az önéletrajzukban mindenképp írják meg, hogy hol és mikor szereztek tapasztalatot műszaki rajzok készítésében! Elsősorban harmad vagy negyedéves gépész szakos hallgatók jelentkezését várjuk. A munka a későbbiekben akár otthonról is végezhető.
Alapadatok
Helyszín:
Debrecen
Munkaidő:
Rugalmas
Heti Munkaidő:
20 - 30 óra
Szakterület:
Gépész, Épületgépész
Elvárt nyelvtudás:
magyar
Bérezés:
2.000 Ft/óra
Azonosító:
#20063
Ütemezés
Időtartam:
folyamatos
Munkakezdés:
Önéletrajzos jelentkezést követően

Ahhoz, hogy jelentkezni tudj az állásra, előbb be kell jelentkezned.

BELÉPEK ÉS JELENTKEZEM

Nem vagy még tag? Regisztrálj itt egyszerűen!

Regisztráció után tudsz csatlakozni a MŰISZhez és jelentkezni a munkára.

Regisztráció

+36