Sourcing Recruiter (HR)

Teljes HOME OFFICE lehetőség: van, betanulás személyesen az érdi irodában kb. 1 hét!
Azonnali kezdéssel keresünk munkaerőt!

70 éves múltra visszatekintő , családi vállalkozás, globális cégbirodalom, közel 20 ezer munkavállalóval.
Érden 2020 óta jelen lévő irodánkba keresünk egy talpraesett jó kommunikációs készséggel rendelkező jelöltet fiatalos HR csapatunkba.
Feladatok
Munkaerő toborzás a Prettl SSC-nél.

Munkaerő toborzás segítése: jelöltek felkutatása profession.hu-ról és esetleg egyéb adatbázisokból, kapcsolatfelvétel, előszűrés, kapcsolattartás
Elvárások
- Minimum heti 20 óra, de lehet 30, 40 is akár
- Nyelvi elvárás: angol, minimum középfok, mivel az előszűrésekkor esetlegesen a nyelvi tudást is tesztelni kell, illetve jelöltek felkutatásakor érteni kell az angol CV-ket
Teljes HOME OFFICE lehetőség: van, betanulás személyesen az érdi irodában kb. 1 hét! 1
Alapadatok
  • Alapadatok: Érd
  • Munkaidő: 8:00-16:30
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Általános irodai, HR, toborzás
  • Elvárt nyelvtudás:: magyar, angol
  • Bérezés: 2000 Ft/óra
  • Azonosító: #23128
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően