RECRUITMENT GYAKORNOK

Csatlakozz a KÉSZ Csoporthoz RECRUITMENT GYAKORNOK pozícióba és tapasztald meg első kézből, hogy milyen az élet egy nagyvállalat HR osztályán!

Mi, a KÉSZ Csoport, a régió egyik legszélesebb portfóliójával -, a jövőre nézve pedig további ambiciózus tervekkel rendelkező magyar vállalatcsoportja vagyunk. Bár elsősorban építőipari márkaként ismerhetsz minket, az elmúlt közel 40 évben számos érdekeltségre tettünk szert egyéb piacokon is, mint a szálloda és vendéglátás, ipari technológia, ingatlanüzemeltetés- és fejlesztés, hajó- és vízépítés, szállítmányozás, flottakezelés, vagy épp üzleti szolgáltatások.
Feladatok
• a Recruitment csapat munkájához kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátásában
• toborzási folyamataink támogatásában
• hirdetések előkészítésében, szövegezésében
• jelöltek kezelésében, interjúk szervezésében, jelöltekkel való kapcsolattartásban
• jelöltek felkutatásában az adatbázisainkban
• Employer Brandig tevékenységben való aktív részvételben (állásbörzék, szakmai nyílt napok)
Elvárások
• aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel és szakirányú tanulmányokat folytatsz
• minimum heti 25-30 órát, vagy akár többet tudsz vállalni, feladatokban nincs hiány
• a rád bízott feladatokat pontosan és precízen látod el
• személyiségedet a proaktivitás, a pozitív hozzáállás jellemzi
Egyéb
Munkádért cserébe
• A nagyvállalati háttér és a multi jelleg egyedi kombinációját találod nálunk
• Stabil vállalati hátteret biztosítunk
• Aktív közösségi életet, hobbicsoportokhoz való csatlakozási lehetőséget kínálunk
• Kihívásokkal teli munkakört kínálunk, mely előrelépési lehetőséget rejt magában

• Irodánk a IX. Kerületben található, könnyen megközelíthető helyen (1-es és 51-es villamos vonalán)
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, IX. kerület
  • Munkaidő: 8:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Általános irodai, HR, toborzás
  • Elvárt nyelvtudás: magyar
  • Bérezés: 1900 Ft/óra
  • Azonosító: #24757
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően