Regionális pénzügyi gyakornokunkat

Érdekel a pénzügy és szívesen kipróbálnád magad pénzügyi gyakornokként? Szeretnél belelátni a világ legnagyobb IT disztribútorának életébe? Ha igen, akkor jelentkezz!
Az Ingram Micro a világ legnagyobb informatikai és telekommunikációs nagykereskedője. Cégünk a világ 45 országában több, mint 30.000 munkavállalót foglalkoztat, a magyar piacon pedig közel 20 éve van jelen. Jelenleg keressük tehetséges

Feladatok
Az alábbi feladatokban számítunk rád:

• hitelkérelmekhez lekérdezések futtatása
• Excelben riportok készítése
• hitelkeretek ellenőrzése
• adatgyűjtés
• egyéb pénzügyi feladatok ellátása
Elvárások
Téged keresünk, ha
• pénzügy vagy számvitel területen folytatsz felsőfokú tanulmányokat
• szeretnél nemzetközi környezetben tapasztalatokat szerezni
• szeretnél valóban hasznos, értelmes munkát végezni
• alapos és precíz vagy
• jól kommunikálsz
• jól tudsz angolul
• kész vagy heti min. 20 órában dolgozni, legalább 6 hónapig
Egyéb
Amit kínálunk:
• szakmai fejlődési lehetőség, értelmes feladatok ellátása
• heti 20-30 órában rugalmas munkavégzés
• karrier lehetőség a világ egyik vezető multinacionális vállalatánál
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XIII. kerület
  • Munkaidő: 8.00-17.00.
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Pénzügy, könyvelés, bérszámfejtés
  • Elvárt nyelvtudás: -
  • Bérezés: 1300 Ft/ óra
  • Azonosító: #20643
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően