Éjszakai csomagszortírozó

A UPS csomagszállító cég elosztóközpontjába keresünk nappali tagozatos diákokat éjszakai/hajnali csomagszortírozó munkakörbe.
Feladatok
Futószalagon érkező csomagok területi célok szerinti leválogatása és a leválogatott csomagok könnyű áruszállítókba (Tipikusan Ford Transit, vagy kategóriája) történő bepakolása , illetve a futószalag mellé történő lepakolása.
Elvárások
- Betöltött 18. életév
- Megbízhatóság
- Pontosság, precizitás
- Jó állóképesség
- Jó memória
Munkavégzés helye: Airport City Logistic Park, ami a 18.kerület és Vecsés határában található. Lőrinci u.

Bér: 1600 Ft/óra

Munkaidő: Hétköznap 03:00-09:00 között napi 6 órában legalább heti 2 nap vállalásával.
Alapadatok
  • Helyszín: Vecsés
  • Munkaidő: Hétköznap 03:00-09:00
  • Heti Munkaidő: 0 - 20 óra
  • Szakterület: Pakolás, költöztetés, Válogatás, Raktári
  • Elvárt nyelvtudás: magyar
  • Bérezés: 1600 Ft/óra
  • Azonosító: #20941
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően