JAVA fejlesztő és tesztautomatizálási gyakornok

A CHERRISK az első teljesen online biztosítási platform. Az osztrák UNIQA projektjének a célja, hogy megmutassa, hogy a biztosítás egy jó dolog és lehet egyszerűen, ügyfélbarát módon csinálni. Szeretnénk egy viszonylag szürke ágazatot színessé, érdekessé és az emberek számára hasznossá tenni.

Csapatunk új tagját keressük, mint:
Feladatok
Ami a feladatod lesz:
• Automatizált tesztesetek fejlesztése JAVA nyelven
• Automatizáló környezet támogatása
• Release-k automatizált tesztelése
Elvárások
• Folyamatban lévő informatikai és/vagy műszaki tanulmányok (aktív hallgatói jogviszony)
• Heti min 25 óra vállalása (rugalmas időbeosztás)
• Webes technológiák, támogató rendszerek ismerete (GIT, Jenkins, Cucumber)
• Magabiztos angol nyelvtudás (legalább írásban)
• Pontosság, precizitás
Egyéb
Amit kínálunk:
• Kiváló munkakörülmények és munkakörnyezet, fiatalos csapat
• Start-up hangulat
• Rugalmas munkaidő
• Határozatlan idejű munkaviszony
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XIII. kerület
  • Munkaidő: 8.00-17.00.
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Programozó, Tesztelő
  • Elvárt nyelvtudás: magyar, angol
  • Bérezés: 1600 Ft/ óra
  • Azonosító: #20814
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően