Adatrögzítő (ügyféladatváltozások kezelése)

Innovációs és Technológiai Minisztérium irányítása alatt az Ügynökségünk az elmúlt években közel 50 országos infokommunikációs projekt megvalósításában vállalt kiemelt szerepet. Jelenleg 60 projekt megvalósításában, továbbá 10 projekt előkészítésében vesz részt – ezek összértéke meghaladja a 400 milliárd forintot.
Feladatok
Feladatok: Általános irodai adminisztráció és adatrögzítés , beérkező ügyféladatváltozások kezelése.
Ügyfelekkel történő egyszerűbb betanulható telefonbeszélgetések lefolytatása,
Sablon levelek kiküldése,
Ügyfelektől érkező szoftver igénylések rögzítése és kiküldése a felületen.
Elvárások
Elvárások: Felhasználói szintű általános számítógépes, illetve excel ismeretek.
3 hónap vállalása szükséges napi 8 órában: azonnali kezdéssel - 2019.12.31-ig.
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XIII. kerület
  • Munkaidő: 8:00-16:30 (heti 40 óra)
  • Heti Munkaidő: 30 - 40 óra
  • Szakterület: Általános irodai, Adatrögzítés
  • Elvárt nyelvtudás: magyar
  • Bérezés: 1150 Ft/óra
  • Azonosító: #20627
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően