Digital Marketing Asszisztens

Szenvedélyed a marketing? Rabul ejtenek a modern infokommunikációs eszközök? Nálunk mind a kettőt megtalálod!

Amennyiben marketing szaktudásoddal szeretnéd teljes körűen támogatni vállalatunkat és számodra vonzó, hogy ott lehetsz egy új pozíció születésénél, akkor ez a lehetőség most neked szól, jelentkezz hozzánk az alábbi pozícióra:

digital marketing asszisztens

MIT ÉRDEMES TUDNI RÓLUNK?
• rendszerszintű komplett informatikai projekteket bonyolítunk,
• 20 éves múlttal rendelkezünk,
• kicsit kockák vagyunk, de nem túlzottan… és fejlődni szeretnénk!

Feladatok
MIK LESZNEK A FELADATAID?
• A vállalat külső és belső marketing folyamatának támogatása, túlnyomó részt digitális marketing területen.
• Kapcsolattartás társosztályokkal, ügynökséggel, alvállalkozókkal, kivitelező cégekkel.
• Részvétel vezető döntés előkészítésben.
• Heti, havi riportok készítése.
• Részvétel a marketing stratégia kidolgozásában, a stratégiai döntések előkészítésében.
• Tartalom naptár kialakítása és menedzselése, tartalomelőállítás koordinálása.
• Fizetős google adwords és facebook valamint linkedin kampányok tervezése, kiviteleztetése, felügyele-te.
• Facebook és social media (Instagram, LinkedIn, Youtube) aktivitások tervezése, kiviteleztetése, felügyelete.
• Weblapok felügyelete, karbantartásának irányítása, tartalmak fejlesztése, SEO.
• Weblapkészítés (Wordpress, PHP) irányítása, optimalizálás, karbantartás, mentés.
• Social Media marketing, Facebook, Instagram kezelése, optimalizálása.
• Influence marketing, youtube video marketing kezelése, optimalizálása.
Elvárások
MILYENNEK KÉPZELÜNK TÉGED?
• szereted és érted a digitális marketinget,
• követed az aktuális trendeket,
• érted az új platformok működési elveit,
• szereted látni a nagy képet és törekszel a szinergikus megoldásokra,
• könnyedén teremtesz kapcsolatokat és
• megtalálod az arany középutat minden helyzetben.

AMIRE SZÜKSÉGED LESZ - és el is várjuk
• Szakirányú, minimum középfokú végzettség
• Wordpress, Google Adwords, Facebook, InDesign vagy Photoshop haladó szintű ismerete
• Online és offline marketing területen szerzett képzettség, gyakorlat, tapasztalat
• Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
• Önálló proaktív munkavégzésre és csapatmunkára való hajlandóság
• Online marketing rendszerek működtetésében tapasztalat
• Erős rendszerszemlélet, érdeklődés az IT területe iránt
• Fejlett problémamegoldási és együttműködési készség.
Egyéb
AMIVEL VÁRUNK
• szakmailag sokszínű, stratégiailag izgalmas, komplex feladatkör,
• folyamatos fejlődési lehetőség,
• jó hangulatú, támogató, fiatalos csapat,
• versenyképes juttatási csomag,
• kiemelkedő teljesítmény elismerése,
• kiszámítható vállalati háttér,
• XIII. kerületi modern iroda.
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XIII. kerület
  • Munkaidő: 8.00-17.00.
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Marketing
  • Elvárt nyelvtudás: magyar
  • Bérezés: 1400 Ft/ óra
  • Azonosító: #20983
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően