IT Gyakornok

Az AstraZeneca Kft. az innovatív gyógyszergyártó AstraZeneca multinacionális cégcsoport leányvállalata, amely Magyarországon gyógyszerpromóciós és klinikai kutatási tevékenységet lát el. Jelenleg az IT osztályra keresünk gyakornokot. Gyere és szerezz tapasztalatot egy nemzetközi cégnél, ahol modern irodai környezetben ismerkedhetsz meg az IT működésünkkel.

Feladatok
• Installing new devices
• Resolving simple or medium level users’ requests
• Supporting and helping our users’ daily activities
• Tracking (long running) tickets opened for global IT resolver groups
• Handling printer and further hardware related manual activities
• Granting access rights
• Logging tickets for global IT resolving groups
• Gathering data regarding to global or regional initiatives and reports
• Performing technical tests
• Maintaining inventories (fe. Asset inventory etc)
• Writing technical manuals for users
• Analyzing tickets for identifying service improvements areas (typical issues / requests, lack of users’ knowledge, improvement possibilities of IT applications etc)
• Initial preparations for purchasing and ordering equipments (collecting information and data, filling up requests sheets)
• Administering our CRM system
Elvárások
 Végzettség:Folyamatban levő informatikai tanulmányok
 Szakmai tapasztalat:
- Minimum 1/2 év IT desk side support vagy helpdesk területen szerzett tapasztalat
- Windows 10 adminisztrációs ismeretek
 ELŐNY: Cloud technológiákban , illetve bármilyen CRM rendszerben szerzett tapasztalat
 Nyelvtudás: Angol nyelv tudás (legalább levelezéshez használható szinten)
Egyéb
Téged várunk, ha jó vagy az alábbi területeken:
• Ügyfélcentrikusság, segítőkészség
• Kiváló kommunikációs készség
• Hatékony problémamegoldó képesség
• Gyorsaság
• Határidők tartása
• Csapatban együttműködésre és önálló munkavégzésre képesség
• Proaktivitás
• Terhelhetőség
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XI. kerület
  • Munkaidő: 08:00-17:00
  • Szakterület: Programozó, Rendszergazda, IT, helpdesk
  • Elvárt nyelvtudás: magyar, angol
  • Bérezés: 1400 Ft/óra
  • Azonosító: #20655
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően