Nyílászárók becsukása és ellenőrzése, kulcsozás

Társasház építés befejező szakaszához keresünk diákokat,
Feladatok
Feladatok:
- épülő társasházban a beépített nyílászárókat kell becsukni és ellenőrizni
- kulcsozás, liftezés: társasházak építése során a lakások kinyitása az alvállalkozók számára, a kulcsok hollétének adminisztrációja, a liftek, ipari felvonók kezelése, az alvállalkozók mozgásának biztosítása a házon belül
- nyílászárók: ablakok, ajtók becsukása, amikor szükséges, hogy az épülő ház megfelelő „ritmusban” száradjon, de a temperálás is biztosított legyen
- alvállalkozókkal kell kommunikálni
Elvárások
- 18 év feletti jó fizikumú, műszaki affinitású diák.
- Heti 2-3 alkalom vállalása elsősorban az alábbi időszakok lefedésére: szerda délelőtt, csütörtök délelőtt és péntek egész nap.
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XIII. kerület
  • Munkaidő: 8:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 0 - 20 óra
  • Szakterület: Általános irodai, Szaktudást nem igénylő irodai
  • Elvárt nyelvtudás: magyar
  • Bérezés: 1647 Ft/óra
  • Azonosító: #20785
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően