Techshop gyakornok

Fejléc:
A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik. A Mérnöki és Technológia Divízió a core businesshez, az építőiparhoz és a mérnöki tevékenységhez kapcsolódó feladatokat látja el, többek között a: tervezés, gyártás, építés és, szerelés területén. A kecskeméti KÉSZ Ipari Gyártó Kft. acélszerkezet gyártással foglalkozik, jelentős export tevékenységet bonyolít Európa-szerte.
Feladatok
Feladatok:
• Tervezés, előkészítés, 3D nyomtatás
• Megrendelések előkészítése
• CNC megmunkálás tervezése
• Fejlesztés, elektronikai szerelés/tervezés
• Innovatív lehetőségek alkalmazása
Elvárások
Elvárások:
• Önálló munkavégzésre alkalmas vagy
• Jó műszaki érzékkel rendelkezel
• CAD/CAM rendszerek ismerete (Inventor előnyt jelent)
• Nyitott vagy az új technológiák elsajátítására és alkalmazására
• Elektrotechnikai jártasság vagy programozás (c++)

Munkavégzés tervezett ideje: munkanapokon, részmunkaidő/heti 20 óra
Alapadatok
  • Helyszín: Kecskemét
  • Munkaidő: 8:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 0 - 20 óra
  • Szakterület: Gépész, Épületgépész, Villamosmérnök, Egyéb mérnöki jellegű feladatok
  • Elvárt nyelvtudás: magyar
  • Bérezés: 1200 Ft/óra
  • Azonosító: #20831
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően