Pricing Analyst

munkakörbe keresünk diák munkatársat,
azonnali kezdéssel
Feladatok
Mik lesznek a feladataid?

• Ajánlatkérések, tenderek feldolgozásában való részvétel
• Társosztállyokkal együttműködve az ajánlatkérések megválaszolásához szükséges árazás előállítása, saját árkalkulációk készítése
• Ajánlatok rögzítése, nyilvántartása, adatbázis karbantartása
• Kapcsolattartás külföldi tender centerekkel
• Egyeztetés ügyfelekkel
Elvárások
Mik az elvárásaink?
• Heti min 25-30 órát tudj vállalni
• Excel, PowerPoint magas szintű ismerete
• Dolgozz pontosan, precízen, önállóan
• Angol nyelvismeret szóban, írásban
Egyéb
Mit kínálunk cserébe?
• Bruttó 1100 Ft/órás fizetés
• Szakmai tapasztalat szerzése egy nemzetközi vállalatnál
• Rugalmas munkaidő
• Fiatalos csapat
• Lehetőség szakmai gyakorlat elfogadására, valamint szakdolgozat írására
• Hosszú távú munkalehetőség, akár diploma után is

Kattints a logóra a partnerhez kapcsolódó munkák megtekintéshez.

Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XI. kerület
  • Munkaidő: 8:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 0 - 20 óra
  • Szakterület: Általános irodai, Pénzügy, könyvelés, bérszámfejtés
  • Elvárt nyelvtudás: magyar, angol
  • Bérezés: 1300 Ft/óra
  • Azonosító: #20934
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően