Éjszakai Rakodó/Szortírozó

Éjszakai pakoló munka szortírozó munkára keresünk diákokat a GLS Alsónémediben található elosztóközpontjába hosszabb távra.
Feladatok
A szortírozó-üzembe beérkező csomagok pakolása, irányítása futószalag mellett.
Elvárások
- jó fizikai állóképesség
- terhelhetőség
- pontosság
- betöltött 18. életév
- heti minimum 2 nap vállalása
Egyéb
Kijutás a munkahelyre céges busszal a Boráros tértől.

Más közeli településekről is vannak buszjáratok: Alsónémedi, Bugyi, Dabas, DabasGyón, Dömsöd, Dunaharaszti, Fegyvernek, Felsőbabád, Gomba, Gyömrő
Hernád, Inárcs , Kakucs, Kenderes, Kiskunlacháza, Kunadacs, Kunszentmiklós
Monor, Nyáregyháza, Ócsa, Örkény, Pánd, Pilis, Surjány, Sülysáp, Táborfalva
Tápiószecső, Tass, Tatárszentgyörgy, Tiszabő, Tiszaroff, Tiszatenyő
Törökszentmiklós, Túrkeve, Úri, Vasad

Munkaidő: Hétköznap 16:30-01:30 között 1 óra szünettel legalább heti 2 nap vállalásával.

Bér: 1650 Ft/óra

A munkavégzéshez orvosi alkalmassági vizsgálatra is szükség lesz.

Kattints a logóra a partnerhez kapcsolódó munkák megtekintéshez.

Alapadatok
  • Helyszín: Alsónémedi
  • Munkaidő: Hétköznap 16:30-01:30 között
  • Heti Munkaidő: 0 - 20 óra
  • Szakterület: Válogatás, Raktári
  • Elvárt nyelvtudás: magyar
  • Bérezés: 1650 Ft/óra
  • Azonosító: #20668
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően