IT gyakonok

Szeretnél olyan vállalatnál dolgozni, ahol számít a véleményed és az egyéniséged?
Ha vonz, hogy egy elismert, nyitott és agilis csapat tagja legyél, jelentkezz hozzánk IT gyakornok pozíciónkra.
Nálunk lehetőséget kapsz a folyamatos fejlődésre, innovatív üzleti megoldások szállításában való részvételre.
Feladatok
Feladataid lesznek:
Rendszergazdai feladatok támogatása
Részvétel IT infrastruktúra felmérésben, tervezésben, optimalizálásban, dokumentálásban, üzemeltetésben
Felhő alapú IT infrastruktúrák, szolgáltatások kialakításában, fejlesztésében való közreműködés
Számítógépek, perifériák karbantartása, kellékanyagokkal ellátása
Felmerülő problémák gyors és kreatív, magas szintű szakmai megoldása
Piaci trendek követése, szakterületi legjobb gyakorlatok felmérése
Elvárások
Te vagy számunkra az ideális jelölt, amennyiben:
Felsőfokú tanulmányokat folytatsz informatikai/gazdaságinformatikai területen, és rendelkezel heti 20-25 óra szabadidővel
Megbízható, pontos, felelősségteljes, önálló munkavégzés jellemző rád
Elkötelezett vagy a folyamatos tanulás és önfejlesztés tekintetében

Előnyt jelent:
Felhő alapú infrastruktúra szolgáltatások területén szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezel
Microsoft szerver technológiák ismerete
Szerver virtualizációs technológiák ismerete
Office 365, Azure, AWS szolgáltatások ismerete
B kategóriás jogosítvány
Egyéb
Amiért érdemes jelentkezned:
Versenyképes gyakornoki fizetés
Mentori támogatás
Izgalmas, változatos, kihívást jelentő feladatok
Vidám, fiatalos csapat
Piac-orientált rendszerszemlélet
Korlátlan kávé, tea, ásványvíz
Modern munkakörnyezet, Gellért-hegyre nyíló kilátással az Infopark közelében
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XI. kerület
  • Munkaidő: 8:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: IT, helpdesk
  • Elvárt nyelvtudás: magyar
  • Bérezés: 1176-1412 Ft/óra
  • Azonosító: #20572
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően