Vállalatirányítási rendszer (ERP) támogató gyakornok

Szeretnél nemzetközi tapasztalatot szerezni?
Mindig is szeretted volna magad kipróbálni egy multinacionális cégnél?
Ha igen, akkor ez a gyakornoki állás pont Neked való!

A GRAPHISOFT vállalatirányítási rendszer (ERP) támogató gyakornokot keres a Business Infrastructure csapatba a következő 1,5 évre, a BPR NAV bevezetési projektjeink végéig.
Feladatok
Feladatkör:

• Üzemeltetési és felhasználói dokumentációk készítése
• Részvétel a tesztelési és migrációs folyamatokban
• Adatok előkészítése, tisztítása és validálása
• Adminisztráció, ad-hoc riportok készítése
• 1st level support biztosítása
Elvárások
Elvárások:

• Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok gazdasági informatika vagy hasonló területeken
• Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
• Heti minimum 20 óra vállalása órarenddel egyeztetve
• Magas szintű MS Office (Excel) programok ismerete
• Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
• Magabiztos angol nyelvtudás

Előny:

• Alapvető T-SQL és adatbázis ismeretek
Egyéb
Amit mi ajánlunk:

• Változatos és kihívásokkal teli feladatok
• Tapasztalatszerzési lehetőség multinacionális környezetben
• Kellemes munkakörnyezet (Graphisoft Park)
• Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, III. kerület
  • Munkaidő: 8.00-17.00.
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Programozó, Tesztelő, Adatbázis szerkesztő, Support
  • Elvárt nyelvtudás: angol
  • Bérezés: 1580 Ft/óra
  • Azonosító: #20796
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően