IT Support Specialist

Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákok jelentkezését várjuk IT Support Specialist munkakörbe.
Feladatok
Adatbázisok és adatrendszerek karbantartása
Az összetett adatkészletekben található trendek vagy minták azonosítása, elemzése és értelmezése
Belső ERP rendszer (CAT) és felhőalapú telefonrendszer adminisztrálása és támogatása
Egyéb adminisztratív és segítségnyújtó feladatok ellátása
Elvárások
Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
Heti legalább 30-40 óra vállalása
Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
Hasonló területen folytatott tanulmány
Folyékony angol nyelvtudás
Előnyt jelent: MS SQL, Crystal Reports, VBA, Excel felhasználói szintű ismerete
Alapadatok
  • Helyszín: Debrecen
  • Munkaidő: 8-17 vagy 9-18 rugalmasan
  • Heti Munkaidő: 30 - 40 óra
  • Szakterület: Adatbázis szerkesztő
  • Elvárt nyelvtudás: magyar, angol
  • Bérezés: 1176 Ft/óra
  • Azonosító: #20771
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Azonnal