HR gyakornok

Mi, a Carussel-ben szeretjük a párbeszédet, figyelünk egymásra, szeretünk egyensúlyt találni a munka és a magánélet között, hiszünk az önállóságban és a tehetségben. Szeretünk segíteni másokon, szolidárisak vagyunk, figyelünk a környezetünkre és szeretjük magunkat jól érezni.
Ha úgy érzed tudsz azonosulni ezekkel az elvekkel és ha tanulod/érdeklődsz a HR szakma iránt, akkor gyere hozzánk gyakornoknak heti 20-25 órában és próbáld ki magad a HR több területén!
Feladatok
Mi lenne a feladatod?
- Segítenéd az aktuálisan futó toborzási és kiválasztási folyamatainkat adminisztratív oldalról.
- Részt vennél az új kollégák onboarding folyamatának kialakításában, megszervezésében és lebonyolításában.
- Aktívan hozzájárulnál, hogy cégünknek pontos és naprakész munkaügyi adatbázisa legyen
(értsd ezalatt a munkavállalói adatok karbantartását, a távollétek adminisztrációját,
a munkaügyi dokumentumok előkészítését).
- Nyomon követnéd a belső és külső képzések megvalósulását, felelős lennél a szervezések zökkenőmentes lebonyolításáért.
- Céges rendezvények, egyéb programok megszervezésében segítenél, akár ötletekkel,
research-el vagy konkrét szervezéssel
Elvárások
Csatlakozz hozzánk, ha:
- rendelkezel aktív hallgatói jogviszonnyal és HR/gazdasági tanulmányokat folytatsz,
- magabiztosan tudsz angolul, legalább egy erős középfokú szinten írod/beszéled a nyelvet
- diszkrét vagy és lelkiismeretesen, precízen dolgozol
- nem riadsz meg az önálló munkától és szívesen foglalkozol, sőt törődsz a körülötted lévő emberekkel
Egyéb
Miért érdemes velünk dolgoznod?
- Mert a saját bőrödön tapasztalhatod meg a HR szakma kihívásait, örömeit!
- Mert egy diákbarát munkahely vagyunk, ahol nem csinálunk gondot az iskolai elfoglaltságokból és akár szakmai gyakorlatot is igazolunk az itt eltöltött időszakról.
- Mert kölcsönös elégedettség esetén nyitottak vagyunk arra is, hogy tanulmányaid befejeztével Nálunk maradj főállásban.
Munkavégzés helye:
Budapest, 2. kerület, Szépvölgyi út
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, II. kerület
  • Munkaidő: 08:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: HR, toborzás
  • Elvárt nyelvtudás: magyar, angol
  • Bérezés: 1294 Ft/óra
  • Azonosító: #20958
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően