Lézerrészleg tervező , Keret és szerszámkészítő részleg tervező

Cégünk a Lasertec International Kft, az elektronikai iparban használt forrasztókeretek, PCB alátámasztások, különböző egyedi szerszámok és lézervágott stencilek tervezésével és gyártásával foglalkozik. Vevőink multinacionális kis- és nagyvállalatok Magyarország és Európa szerte. 2005 óta tevékenykedünk Magyarországon, gépparkunkban megtalálhatók lézervágógépek, CNC gépek, síkmarógépek. Bár kis cég vagyunk, de dolgozóinkat folyamatosan képezzük, fejlesztjük, mind külső és belső képzésekkel, mind hazai és nemzetközi vásárok látogatásának a lehetőségével.
Feladatok
1. Lézerrészleg tervező
- A vevőkkel való egyeztetés alapján tervek, árajánlatok készítése
- Munkalapok készítése
- Lézergép indítása, kezelése
- Elkészült munka ellenőrzése

2. Keret és szerszámkészítő részleg tervező
- Síkmarógépek kezelése
- Elkészült munkák minőség ellenőrzése

Természetesen mindegyik feladatkörhöz folyamatos képzést, oktatást, betanítást biztosítunk

Elvárások
- Elvárások mindkét részlegen: Autocad program legalább alapfokú ismerete
- Angol nyelv alapfokú ismerete
- Munkaidő: heti 2-3 nap
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XXI. kerület
  • Munkaidő: 08:00-16:30
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Gépész, Épületgépész, Egyéb mérnöki jellegű feladatok
  • Elvárt nyelvtudás: magyar, angol
  • Bérezés: 2235 Ft/óra
  • Azonosító: #20909
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően