Vásárlói elégedettség felmérés

Cégünk próbavásárlások útján méri fel az ügyfelek által meghatározott szolgáltatási területeket. Így például az ügyfélszolgálat minőségét, a szolgáltatás színvonalát, az vállalati sztenderdek betartását stb. Ehhez kérdőíveket állítottunk össze velük közösen és próbasárlóink ezt kitöltve adnak visszajelzést a tapasztalatokról.
Feladatok
A munka egyelőre 09.30-10.04 között vállalható akár 1-1 napra is.

Lényegében ki kell állni meghatározott autószalon elé a kijárathoz és a távozó ügyfeleket kell megkérni, vegyenek részt a kérdőív kitöltésében. A szalon munkatársai tisztában vannak vele, hogy próbavásárló szólítja le a távozó ügyfeleket, így nem kell ezt inkognitóban végezni.
Elvárások
Alapvetően elvárás, hogy legyen saját tablete, hiszen azon keresztül lehet a kérdőívet megnyitni és kitöltetni. A feladatot el lehet végezni 4 óra vállalásával vagy délelőtt vagy délután, vagy egész napos vállalással 8 órában, ez a két lehetőség áll rendelkezésre.
Alapadatok
  • Helyszín: Budaörs
  • Munkaidő: 8:00-16:00
  • Heti Munkaidő: 0 - 20 óra
  • Szakterület: Kérdőívezés
  • Elvárt nyelvtudás: -
  • Bérezés: 1485 Ft/óra
  • Azonosító: #20610
Ütemezés
  • Időtartam: alkalmi
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően