Tesztelés

Keresünk műszaki vénájú, valahol a képzésben már legalább félúton járó egyetemistát. A vállalkozásunk egy start-up cég, friss fejlesztésekkel, és a kereskedelmi indulás küszöbén. Olyan szolgáltatást készítünk mely webes és mobil technológiák használatával köti össze a felhasználókat.
Feladatok
Részvétel a szolgáltatás indításában, és később az üzemeltetésben.
Rendszer tesztelése az üzleti vezetőkkel együttműködve.
Oktatói videók készítésében való részvétel

Elvárások
Angol írott és beszélt nyelvtudás
MS office programok ismerete
PPT ismeret
Gyakorlat valamilyen csoportmunka alkalmazás használatában (pl. Google Hangouts)
Nyitott, dinamikus, barátságos személyiség
Egyéb
Heti 2-3napban, heti 20 óra
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XI. kerület
  • Munkaidő: 08:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Egyéb mérnöki jellegű feladatok
  • Elvárt nyelvtudás: magyar, angol
  • Bérezés: 1400 Ft/óra
  • Azonosító: #20925
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően