Műszaki Asszisztens – gyakornok

Piacvezető nemzetközi ingatlantanácsadó vállalatunk bevásárlóközpontokat üzemeltető műszaki csapatába gyakornokot keres.
Lokáció: Budapest, XV. kerület, Pólus Center
Feladatok
Feladatok:
• Részvétel a Pólus Center műszaki fejlesztésének támogatásában
• Műszaki berendezés lista összeállítása, a berendezés struktúra elkészítése
• Integrált műszaki irányítási rendszer feltöltése és tesztelése, együttműködés a szoftver fejlesztő technikusokkal
• A bevásárlóközpontban lévő Üzletek és az Üzemeltetési Osztály közötti adminisztratív kommunikáció digitalizálásának segítése, annak bevezetésére irányuló tervezési feladatokban való közreműködés
• Heti informális jelentés a feladatok státuszáról a műszaki igazgató felé

Elvárások
Elvárt készségek:
• Műszaki érdeklődés
• Csapatmunkára való képesség
• Alapos, pontos, precíz munkavégzés
• Kitartás, eredmény-orientáltság
• Jó kommunikációs készség
• Határidők betartása
Egyéb
Amit kínálunk:
• Nemzetközi vállalat, multikulturális környezet, hatékony csapatmunka
• Betekintési lehetőség a bevásárló központok műszaki életébe
• Hatékony ügyfélmenedzsment- és műszaki koordinációs eszközök megismerése
• Átfogó stratégiai szemlélet elsajátítása a műszaki üzemeltetési- és karbantartási területeken
• Integrált facility management rendszer (APFM/AHD) megismerése
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XIX. kerület
  • Munkaidő: 8:00-17:00 (heti 20 óra)
  • Heti Munkaidő: 0 - 20 óra
  • Szakterület: Építő, Építész, Gépész, Épületgépész, Villamosmérnök, Egyéb mérnöki jellegű feladatok
  • Elvárt nyelvtudás: magyar
  • Bérezés: 1559 Ft/óra
  • Azonosító: #20766
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően