Szoftverfejlesztő informatikus gyakornok

A Continental a világ egyik vezető technológiai vállalata, Magyarországon hét gyárral, egy gumiabroncs kereskedelmi képviselettel, egy logisztikai központtal, valamint egy mesterséges intelligencia fejlesztő központtal van jelen és a bérelt munkaerővel együtt több, mint nyolcezer munkavállalót foglalkoztat.
Feladatok
AMIBEN A TE SEGÍTSÉGEDRE SZÁMÍTUNK:

- Meglévő szoftverek karbantartásában, továbbfejlesztésében
- Új applikációs szoftverek fejlesztésében, logisztikai környezetben
- Informatikai rendszerek, adatbázisok összekapcsolásában
Elvárások
TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA:

- Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat folytatsz, nappali tagozaton
- Társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkezel
- Haladó szinten ismered a C# programozási nyelvet, a .NET keretrendszert, rendelkezel adatbázis ismertetekkel
- Egy héten ráérsz 4-5 napot dolgozni, minimum egy éven keresztül
- Szeretsz önállóan és csapatban is dolgozni, precizitás, rugalmasság, kezdeményezőkészség és kreativitás jellemez Téged
- Előnyt jelent logisztikai területen szerzett bármilyen tapasztalat, ismeret

Egyéb
AMIÉRT MEGÉRI NÁLUNK DOLGOZNI:

- A legkiválóbb kollégáinktól tanulhatod meg a szakma fortélyait, fejlesztheted a már meglévő képességeidet
- Tapasztalatot szerezhetsz egy komplex rendszer működésében
- Dinamikus, fiatalos vállalati kultúrában, multinacionális környezetben dolgozhatsz
- Innovatív projektekben vehetsz részt, amelyek akár később szakdolgozati témának is bevethetőek

Kattints a logóra a partnerhez kapcsolódó munkák megtekintéshez.

Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, X. kerület
  • Munkaidő: 08:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 30 - 40 óra
  • Szakterület: Programozó, Tesztelő
  • Elvárt nyelvtudás: magyar, angol
  • Bérezés: 1700 Ft/óra
  • Azonosító: #20951
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően