Minőségügyi mérnök gyakornok

A Continental a világ egyik vezető technológiai vállalata, Magyarországon hét gyárral, egy gumiabroncs kereskedelmi képviselettel, egy logisztikai központtal, valamint egy mesterséges intelligencia fejlesztő központtal van jelen és a bérelt munkaerővel együtt több, mint nyolcezer munkavállalót foglalkoztat.
Feladatok
AMIBEN A TE SEGÍTSÉGEDRE SZÁMÍTUNK:
- A termelésben minőségügyi folyamatok ellenőrzésében
- Hulladékcsökkentési projektben való részvételben
- Minőségügyi mérnökök napi munkájának támogatásában
- Részvétel a folyamatfejlesztésben
- Minőségügyi értékelések és prezentációk készítésében
- A felmerülő gyártási problémák megoldásában
Elvárások
TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA:
- Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat folytatsz, elsősorban minőségügyi területen
- Magabiztos középfokú angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban
- Felhasználói szinten ismered a MS Office alkalmazásokat
- Ráérsz egy héten 4 napot dolgozni, minimum egy éven keresztül
- Kreatív és proaktív személyiség vagy
- Elhivatott vagy a minőségügy iránt, melyet ehhez illő gondolkodásmódod is tükröz
Egyéb
AMIÉRT MEGÉRI NÁLUNK DOLGOZNI:
- Megismerkedhetsz a legkorszerűbb elektronikai gyártási technológiákkal, a legkiválóbb szakembereken keresztül
- Dinamikus, fiatalos vállalati kultúrában, multinacionális környezetben dolgozhatsz
- Hosszú távon számítunk Rád, akár a diploma megszerzését követően is főállásban
- Folyamatos fejlődési lehetőséget és személyre szabott teljesítményértékelést biztosítunk
- Versenyképes jövedelem

Kedves Érdeklődő,
Az év végi ünnepekre, illetve a téli szemeszter vizsgaidőszakára való tekintettel a pozícióinkra jelentkezők megkeresése egy kicsit hosszabb időbe is telhet, mint általában, amiért ezúton is szíves elnézéseteket és megértéseteket kérjük! A decemberben jelentkezőkkel várhatóan a január 13-ai héten vesszük fel a kapcsolatot.

Kellemes Ünnepeket és sikeres vizsgaidőszakot kívánunk Nektek,
Continental Budapest

Kattints a logóra a partnerhez kapcsolódó munkák megtekintéshez.

Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, X. kerület
  • Munkaidő: 08:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 30 - 40 óra
  • Szakterület: Gépész, Épületgépész, Villamosmérnök, Egyéb mérnöki jellegű feladatok
  • Elvárt nyelvtudás: magyar, angol
  • Bérezés: 1500 Ft/óra
  • Azonosító: #20624
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően