Kiadvány szerkesztő (cseh vagy szlovák nyelv)

Az SMC a világ vezető ipari automatizálási szakértője. Átfogó kínálatunk számtalan variációs lehetőséget nyújt a szűréstechnika, szeleptechnika, végrehajtó elemek, vákuumtechnika, szenzortechnika, valamint az elektromos vezérlés- és hajtástechnika területén.
Törökbálinti központunkba az alábbi pozícióba keresünk diákot:
Műszaki kiadvány szerkesztő (cseh vagy szlovák nyelv)
Feladatok
Feladatok:
 InDesign program használatával szlovák vagy cseh szöveget kell lecserélni a már lefordított magyar szövegre
 Műszaki adminisztráció
 Marketing anyagok összeállítása, piackutatási anyagok feldolgozása
 Belső projektekben való részvétel
 Műszaki kollégák szakmai támogatása
Elvárások
Elvárások
 Folyamatban lévő nappali tagozatos tanulmányok (aktív hallgatói jogviszony)
előny: mérnöki területen, mechatronika, gyártásautomatizálás, gyártástechnológia, géptervező, járműmérnök szakon
 Kommunikációképes cseh vagy szlovák nyelvismeret
 Felhasználói szintű MS Office ismeret
 InDesingn program használata előny (megtanulható)
 Logikus, strukturált gondolkodás és munkavégzés
 Barátságos, nyitott személyiség, kíváncsiság az újdonság felé
 Jó kommunikáció
Egyéb
Amit kínálunk:
 Kiszámítható, stabil, nemzetközi hátterű cég
 Kreatív munka, folyamatos tanulási lehetőség
 Betekintés az ipar széles és változatos területére
 Barátságos lendületes összetartó csapat, korszerű munkakörnyezet
 High-tech, folyamatosan bővülő termékek és megoldások
 Rugalmas munkaidő
Alapadatok
  • Helyszín: Törökbálint
  • Munkaidő: 9:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 0 - 20 óra
  • Szakterület: Általános irodai, Marketing
  • Elvárt nyelvtudás: magyar
  • Bérezés: 1300 Ft/óra
  • Azonosító: #20835
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően