Beruházási – építő előkészítő gyakornok

Mérvadó referenciákkal rendelkezõ, dinamikusan fejlõdõ partnerünk budapesti és vidéki lakó és intézményi ingatlanok, gyártócsarnokok fejlesztésével foglalkozó partnerünk részére keresünk , Beruházási – építő előkészítő gyakornokot.

Feladatok
FELADATOK:
• Generál kivitelező vállalkozás képviselete
• Magasépítési munkák előkészítése
• Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, szállítókkal és a megbízó, lebonyolító képviselőivel
• Projektvezetővel és a helyszíni építésvezetővel együttműködés, folyamatos kapcsolattartás a megrendelővel, tervezőkkel, alvállalkozókkal.
• Ütemtervek készítése,
• Anyagbeszerzési terv készítése, rendelések, árkalkulációk,
• E-építési napló vezetése
• Kivitelezés adminisztratív feladatainak ellátása
Elvárások
AHOGY LEENDŐ MUNKATÁRSUNKAT ELKÉPZELJÜK:
• Együttműködési képesség
• Magasépítő szakirányú középfokú végzettség (minimum technikusi)
• Számítástechnikai rendszer ismeretek
• Önálló, kreatív munkavégzés,
• Terhelhetőség, rugalmasság
• Dinamikus személyiség
• Jó kommunikációs készség, határozottság
• Megbízhatóság, szorgalom

ELŐNY:
• szakmai tapasztalat, referencia bemutatás
• Nyelvismeret (angol, német, olasz)
• Felsőfokú magasépítői BsC szintű végzettség, vagy tanulmányok
• B kategóriás jogosítvány
• AutoCad, ArchiCad, Terc, MS Project programok ismerete
Egyéb
AMIT KÍNÁLUNK:
• fiatalos, jó légkör és csapat,
• munka, teljesítmény és a kolléga megbecsülése - tisztelete,
• versenyképes juttatási csomag,
• szakmai fejlődési lehetőség,
• stabil, korrekt háttér és feltételek
• cégünk olyan munkalehetőséget kínál, ahol az új munkatársunk egy évente stabilan 50-70%-ot növekvő cég innovatív csapatának tagja lehet, ahol felelősségteljes pozíció, valamint szakmai fejlődés és sikerélmények lehetőségei várják.

EGYÉB INFORMÁCIÓK:
• Azonnali munkakezdés
• Munkavégzés helye: Budapest
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, IV. kerület
  • Munkaidő: 8.00-17.00.
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Építő, Építész
  • Elvárt nyelvtudás: angol, német, olasz
  • Bérezés: 1450 Ft/ óra
  • Azonosító: #20786
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően