Web frontend fejlesztő

Web frontend fejlesztőt keresünk partnerünk részére heti 20 órában.
Feladatok
A feladat:
Különböző üzleti, promóciós és adminisztrációs weboldalak frontend felületének fejlesztésében való részvétel a fejlesztőcsapat tagjaként. A fejlesztést egy összeszokott, agilis irányelvek szerint dolgozó, a projekt függvényében backend+frontend fejlesztőkből álló csapat tagjaként kell végezni, támaszkodva a cégen belül felállított keretrendszer, sztenderdek és közös tudás nyújtotta alapokra. A betanuláshoz mentort biztosítunk, az együttműködés során biztosítjuk az agilis munkavégzés, a kollaborációs eszközök és az Angular keretrendszer elsajátításához szükséges oktatásokat is.

Elvárások
Az elvárás:
1. HTML, CSS alapos ismerete, reszponzív weboldal fejlesztés ismerete
2. JavaScript vagy JQuery vagy Angular alapszintű ismerete
3. Megkezdett szakirányú felsőfokú tanulmányok.
4. Nyitottság a tanulásra és a csapatmunkára
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XIV. kerület
  • Munkaidő: 8:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 0 - 20 óra
  • Szakterület: Programozó, Web-fejlesztő
  • Elvárt nyelvtudás: magyar
  • Bérezés: 1600-1800 Ft/óra
  • Azonosító: #20915
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően