Szállítmányozási adminisztrátor

Szállítmányozási adminisztrátort keresünk heti 20-40 órában hosszútávra.
Feladatok
Főbb feladatok, munkák:
Légi- és tengeri szállítmányok adatainak/számláinak rögzítése, küldemények nyomon követése .
Kapcsolattartás a cég külföldi partnereivel angol nyelven (írásban), esetleges reklamációk kezelése.
Elvárások
Elvárások:
- Minimum középfokú végzettség,
- Alapfokú angol nyelvtudás,
- Képesség Önálló, felelősségteljes munkavégzésre
- Pontosság, precizitás Megbízhatóság Csapatszellem
Egyéb
Amit kínálunk:
- Multinacionális, professzionális környezetben inspiráló logisztikai kihívások
- Szakmai fejlődési lehetőséget
Alapadatok
  • Helyszín: Airport City Logisztikai Park Vecsés
  • Munkaidő: 8:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 0 - 20 óra
  • Szakterület: Általános irodai, Logisztika
  • Elvárt nyelvtudás: magyar, angol
  • Bérezés: 1500 Ft/óra
  • Azonosító: #20762
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően