Hostess munka Budapesten

Mezőgazdasági gépek forgalmazásával foglalkozó partnerünknek keresünk diákokat a január végén megrendezésre kerülő AGROmashEXPO 2020 Budapest rendezvényre. Debreceni cég lévén a munkára kizárólag debreceni diákok jelentkezését várjuk!
Feladatok
Kiállításon való segítkezés
Elvárások
Nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony
Társalgási szintű magabiztos angol nyelvtudás
Jó kommunikációs készség
Legalább 18 éves kor
Egyéb
A kiállítás január 22 és 25 között lesz Budapesten
Kizárólag olyan diákok jelentkezését várjuk, akik mindegyik napot tudják vállalni, valamint a rendezvényt megelőzően tudnak egy napot szánni a felkészülésre a cég székhelyén, Debrecenben.
Az úti költséget és a szállást a cég biztosítja.
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest
  • Munkaidő: Egész napos rendezvény
  • Heti Munkaidő: 0 - 20 óra
  • Szakterület: Rendezvény, kiállítás támogató
  • Elvárt nyelvtudás: magyar, angol
  • Bérezés: 1000 Ft/óra
  • Azonosító: #20569
Ütemezés
  • Időtartam: alkalmi
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően