HELPDESK OPERÁTOR

Magyarország legnagyobb telekommunikációs cége keres helpdesk operátor pozícióba diák munkatársakat kiemelt bérezéssel.

A munkavégzést egy 4 napos tantermi oktatás előzi meg. A februári hónapban 2 oktatást is szervezünk február 3-tól, vagy 17-étől.
Feladatok
Bejövő hívások fogadása, kezelése
Telefonon történő műszaki segítségnyújtás
Szükség esetén helyszíni kiszállás ütemezése
Elvárások
Nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony
Heti legalább 20 munkaóra vállalása
Kiváló kommunikációs készség,
Monotonitás tűrése, stressztűrés,
MS Office ismeretek
Oktatáson való részvétel
Egyéb
TOVÁBBI ELVÁRÁSOK:

Havi legalább 80 óra teljesítése az alábbiak szerint:

- Hétköznapokon 6-14 óra között legalább havi 36 óra teljesítése
- Hétköznapokon 14-22 óra között legalább havi 36 óra teljesítése
- Hétvégén 6-22 között havi legalább 8 óra teljesítése

ELŐNYT JELENT:

Passzív egyetemi félév
IT ismeretek

OKTATÁS:

Tantermi: február 3-6 vagy február 17-20.
E-learning: február 7-8 vagy február 21-22.
Konzultációs nap: február 10. vagy február 24.

Az oktatások napi 8 órában zajlanak, 10 és 18 vagy 8 és 16 óra között változóan.

Kattints a logóra a partnerhez kapcsolódó munkák megtekintéshez.

Alapadatok
  • Helyszín: Debrecen
  • Munkaidő: 06:00 - 22:00 között
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Ügyfélszolgálat
  • Elvárt nyelvtudás: magyar
  • Bérezés: 1140 Ft/óra
  • Azonosító: #20327
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően