HELPDESK MUNKATÁRS (Angol nyelven)

Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákok jelentkezését várjuk helpdesk munkatárs pozícióra Európa vezető fapados légitársaságához.

Dolgozni hétfőtől péntekig 7-22 óráig, szombaton 9-19 óráig, vasárnap pedig 10-19 óráig lehetséges. Ebben az időintervallumban kell a heti 24 órát vállalni a ráéréseteknek megfelelően, az iskolai és egyéb elfoglaltságaitokkal összeegyeztetve.

A munkát egy 2 hetes tréning előzi meg. A munkába állás feltétele a tréning sikeres teljesítése, amiért cserébe egy bizonyítványt kaptok, ami elérhetővé teszi számotokra hogy a cég adott szolgáltatásában dolgozzatok.
Feladatok
Bejövő hívások fogadása
Ügyféltámogatás chat-en
Foglalások előkészítése
Vevői kérések hatékony teljesítése
Alkalmanként panaszkezelés és problémamegoldás

Elvárások
Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
Heti minimum 24 óra vállalása
Heti legalább 4 alkalommal tudj dolgozni
Havi 2 db hétvégi munkanap vállalása
Havi néhány alkalommal legalább tudj 20:00 és 22:00 között is dolgozni
Folyékony angol nyelvtudás
Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
Kitűnő problémamegoldó képesség
Ügyfélközpontú gondolkodásmód
Stressz tűrő képesség
Egyéb
Előnyt jelent:

- Egyéb idegen nyelv ismerete(német, francia, spanyol)
- Heti 32 vagy több óra vállalása

Amit kínálunk:

- Rugalmas munkalehetőség, saját beosztásod alapján
- Kiemelt bérezés(bruttó 908 -1283 Ft/óra)
- Hosszú távú, biztos munkalehetőség, akár egész egyetemi tanulmányaid során
- Igényes munkahelyi környezet
- Későbbiekben akár főállású munkalehetőség

Bérezés:

- Hétvégén és hétköznap 07:00-20:00 között: 908 Ft/óra
- Hétköznap 20:00-22:00 között: 1 026 Ft/óra

Béren felüli juttatások:

- kiemelkedő teljesítmény esetén bónusz jár.

Érdeklődni:

- A 20/444-0411-es telefonszámon lehet.

- A honlapunkon regisztráció és angol nyelvű önéletrajz feltöltése után
- A debrecen@muisz.hu címen angol nyelvű önéletrajz csatolásával
Alapadatok
  • Helyszín: Debrecen
  • Munkaidő: Heti minimum 24 óra
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Ügyfélszolgálat
  • Elvárt nyelvtudás: angol
  • Bérezés: 908 - 1283 Ft/óra
  • Azonosító: #20068
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően