Junior DevOps mérnök

Junior DevOps mérnököt keresünk dinamikusan növekvő fejlesztői csapatunkba. Csapatunk a meghatározó hazai vállalatok és közigazgatási intézmények számára fejleszt folyamattámogató-, dokumentummenedzsment- és nyilvántartó rendszereket.
Munkatársunként lehetőséged lesz tapasztalatot szerezni a szoftverfejlesztési folyamat automatizálás, valamint a komplex, magas rendelkezésre állású nagyvállalati és közigazgatási rendszerek architektúra tervezésében és kialakításában. Feladatod a cég saját fejlesztő környezetének, valamint a kialakított CICD pipeline működtetése, folyamatos továbbfejlesztése, valamint az egyes implementációk architektúrájának kialakítása.
Feladatok
Feladat:
• Szoftverfejlesztési folyamat automatizálás (CI/CD) működtetése és továbbfejlesztése, automata telepítő és release előkészítő megoldások kialakítása
• Fejlesztői infrastruktúra üzemeltetése, továbbfejlesztése
• Telepítő csomagok összeállítása, pre-deployment tesztelése
• Produkciós és tesztkörnyezetek kialakítása, valamint hibakeresése
• Script-ek, üzemeltetés támogató micro-appok készítése
• Alkalmazásinfrastruktúra elemzése, performancia tesztelések elvégzése
• Infrastruktúrára vonatkozó architektúrális döntésekben aktív részvétel
Elvárások
Elvárásunk legalább heti 30 órás rendelkezésre állás.
Elvárt nyelvtudás: magyar, szakmai angol megértés

Előny:
• Tapasztalat Windows és Linux környezetben
• Virtualizációs technológiák ismerete (VMware, Docker)
• Verziókezelő rendszerek ismerete (Git, TFS)
• Shell scripting alapismeretek
• CI/CD eszközök ismerete (pl.: Jenkins)
• Build Automation eszközök ismerete
• Webszerverek ismerte (pl.: IIS, Apache, Nginx)
• Containerization, Orchestration és Service Mesh technológiák ismerete (pl.: Docker, Kubernetes, Istio)
• Agile Methodologies, illetve SCRUM módszertani ismeretek
• Erős analitikus szemlélet, proaktív, önálló problémakezelés képessége
• SQL gyakorlati tapasztalat
• Rendszerelemzési, rendszertervezési tapasztalat
• IT / gazdasági területen szerzett, vagy folyamatban lévő végzettség
• Projektmunkában szerzett tapasztalat
Egyéb
Amit kínálunk:
• Hosszú távú munkalehetőség és tapasztalatszerzés
• Bizonyított teljesítmény és elvárt hozzáállás mellett gyors kompenzációs előrelépés
• Rendszer specifikációs és implementációs tapasztalat nagyvállalati és közigazgatási ügyfeleknél
• Magas szakmai tudással rendelkező, fiatal csapat
• Önálló feladatok, folyamatos új kihívások
• Céges eszközök, professzionális irodai környezet
• Rugalmasság tanulmányaiddal kapcsolatban (vizsgaidőszak, gyakorlatok stb.)

Heti munkaidő: 25-40 óra
Munkaidő: 8:30-18:30
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XIII. kerület
  • Munkaidő: 8.00-17.00.
  • Heti Munkaidő: 30 - 40 óra
  • Szakterület: Programozó
  • Elvárt nyelvtudás: magyar, angol
  • Bérezés: 1500-1700 Ft/ óra
  • Azonosító: #20922
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően