IT gyakornok (end user support)

Fejléc:
A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik.
Feladatok
A következő feladatokban számítunk Rád:
• általános rendszergazdai feladatok,
• számítógép telepítés / üzembe helyezés,
• HW eszközök üzembe helyezése, cseréje,
• Mobil eszközök üzembe helyezése,
• IT infrastruktúra karbantartása (tárgyalók, irodák költöztetése, kábelek karbantartása, stb.),
• eszköz mozgások adminisztrálása
Elvárások
Elvárásaink feléd:
• folyamatban levő IT tanulmányok,
• problémamegoldó képesség,
• proaktivitás,
• precizitás,
• jó kommunikációs képesség (felhasználókkal való kapcsolattartás)
Egyéb
Amit ajánlunk Neked:
• IX. kerületi munkavégzés, könnyen megközelíthető irodaházban,
• Vidám és pörgős csapatban való részvétel,
• Piacképes jövedelem,
• Folyamatos fejlődési lehetőség
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, IX. kerület
  • Munkaidő: 8:00-17:00 (heti min. 20-24 óra)
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Rendszergazda
  • Elvárt nyelvtudás: magyar
  • Bérezés: 1237 Ft/óra
  • Azonosító: #15051
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően