Logisztikai szoftver értékesítési munkatárs

Partnerünk az alábbiakban nyújt megoldásokat:
weboldal készítés, webáruház készítés, egyedi webalkalmazás fejlesztés, mobilalkalmazás fejlesztés, webmarketing tanácsadás és kivitelezés terület
Feladatok
Főbb feladatok, munkák:

o Szoftverünk (GLABs) értékesítése meglévő és beérkező, új ügyfeleink részére,
nem hunter értékesítés
o Ügyfél kérések megválaszolása e-mailben, telefonon
o Beérkező potenciális ügyfelek számára szolgáltatásaink értékesítése
o Rendelések kezelése, nyomon követése, határidők betartása
o Magas szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel
o Kapcsolat kiépítése a potenciális partnerekkel
o Új üzleti lehetőségek felkutatása és kiaknázása, igényfelmérés
o Értékesítéshez kapcsolódó, kreatív marketing feladatokban részvétel
Elvárások
Az álláshoz tartozó elvárások:
o Ügyfél központú gondolkodás
o Értékesítői attitűd
o Teljesítményorientált, önálló munkavégzés
o Ambiciózus, rugalmas egyéniség
o Kitűnő kommunikációs képesség, szervezőkészség
o Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
Egyéb
Amit kínálunk:
o Hétfőtől-péntekig, legalább 3 napon, normál munkarendben történő munkavégzés
o Sokrétű feladatkör, kreatív légkör
o Gyakorlati, értékesítési tudás megszerzésének lehetősége
o Stabil háttér
o Fiatalos, lendületes, együttműködő csapat
o Fejlődési lehetőség, változatos, felelősségteljes munkakör
o Jó hangulat
o Hosszú távú és stabil szakmai perspektíva
Állás, munka területe(i):
• Értékesítés, Kereskedelem
• Logisztikai és IT értékesítő
• Kereskedelmi munkatárs

Egyéb juttatások:
o mobiltelefon
o laptop
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XIII. kerület
  • Munkaidő: 8:00-17:00 (heti min. 3 nap)
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Telefonos
  • Elvárt nyelvtudás: magyar, angol
  • Bérezés: 1500 Ft/óra
  • Azonosító: #15046
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően