Végponti hálózati eszközök ellenőrzés

Innovációs és Technológiai Minisztérium irányítása alatt az Ügynökségünk az elmúlt években közel 50 országos infokommunikációs projekt megvalósításában vállalt kiemelt szerepet. Jelenleg 60 projekt megvalósításában, továbbá 10 projekt előkészítésében vesz részt – ezek összértéke meghaladja a 400 milliárd forintot.
Feladatok
Feladatok:
- Végponti hálózati eszközök (routerek), elosztók futárszolgálat szállítására előkészítés, kapcsolódó adminisztráció megvalósítása.
- Végponti hálózati eszközök ellenőrzése.

Elvárások
Elvárások:
- Felhasználói szintű általános számítógépes, illetve excel ismeretek.
- A munkát helyben kell végezni, nincs lehetőség otthoni munkára.
- A forrásfelhasználás függvényében Azonnali kezdéssel – előreláthatólag 2020.06.15-ig. Napi 4 óra. Munkanaponként 8:00-12:00-ig.
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XIII. kerület
  • Munkaidő: 8:00-12:00
  • Heti Munkaidő: 0 - 20 óra
  • Szakterület: Általános irodai
  • Elvárt nyelvtudás: magyar
  • Bérezés: 1150 Ft/óra
  • Azonosító: #15042
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően