Építő vagy építészmérnök gyakornok

Szeretnél gyakorlatot szerzni a
kivitelezésben?

Csatlakozz hozzánk kivitelezési gyakornokként, akár részmunkaidőben!
Feladatok
Mi lenne a feladatod?
Támogatni az AGORA Budapest projekt Főépítésvezetőjét és építésvezetői csapatát a napi operatív teendők elvégzésében:

• Kisebb volumenű kivitelezési munkák koordinálása és felügyelete, a felmerülő technikai problémák megoldása a közvetlen vezető iránymutatása alapján.
• Minőségi és mennyiségi ellenőrzések.
• Adminisztrációs segítségnyújtás
o dokumentumok készítésében: formanyomtatványok, riportok,emlékeztetők stb.
o egyeztetések, megbeszélések szervezésében;
o a kiviteli tervek ellenőrzésében, kommentelésében;
o a számlák és teljesítés igazolások kezelésében.
• Szükség esetén a Főépítésvezető támogatása az alvállakozói tenderek előkészítésében és adminisztrációjában.

Elvárások
Elvárások:
• Folyamatban levő építőmérnök, építészmérnök tanulmányok
• Heti minimum 20 óra munkaidő vállalása
• Nyitottság iskolaszövetkezeti tagságra
• AutoCad, MS Project, MS Office felhasználói szintű ismerete
• Angol nyelv – társalgási szint
• Csapatjátékos attitűd
• Jó probléma megoldó és koordinációs képesség
Egyéb
Amit ajánlunk:
• Tapasztalatszerzési lehetőség egy olyan nagy volumenű beruházáson, mint az AGORA
• Szakmai gyakorlati igazolás
• Óradíjas elszámolás
• Nemzetközi környezet
• Rugalmasság
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XIII. kerület
  • Munkaidő: Heti 20 óra
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Építő, Építész, Egyéb mérnöki jellegű feladatok
  • Elvárt nyelvtudás: angol
  • Bérezés: 1400 Ft/ óra
  • Azonosító: #15028
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően