Automatizált tesztkörnyezet doku. gyakornok

"Szerte a világon jelentősen hozzá akarunk járulni az emberek biztonságához a vasúton és a közúton egyaránt."
A Knorr-Bremse konszern müncheni székhelyével a vasúti és haszongépjármű rendszerekhez gyártott fékrendszerek területén világszerte vezető gyártónak számít. Technológiai fejlődés meghatározóként a Knorr-Bremse több mint 110 éve mértékadónak számít a modern fékrendszerek fejlesztése, gyártása, forgalmazása és szervize területén.
Feladatok
A Knorr Bremse-nél a vasúti elektronikus fékvezérlőkön futó szoftverek verifikálására és validálására egy saját fejlesztésű SWHW integrációs tesztkörnyezetet használunk, melyen a vonaton előforduló eseményeket speciális HW eszközök szimulálják. A rendszer megismerését és használatát egy HTML alapú Online help segíti.

Főbb feladatok:

Tesztkörnyezet részletes megismerése
Online help áttekintése
Próba tesztszekvenciák készítése
Az Online help frissítése, szerkezeti és tartalmi bővítése
Elvárások
Munkakör betöltésének feltételei:

Informatikai/műszaki felsőfokú tanulmányok (nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony)
Min. heti 20 óra vállalása
Alap HTML ismeretek
Angol nyelvtudás

Kattints a logóra a partnerhez kapcsolódó munkák megtekintéshez.

Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XXIII. kerület
  • Munkaidő: 8:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Programozó, Tesztelő
  • Elvárt nyelvtudás: magyar, angol
  • Bérezés: 1200 Ft/óra
  • Azonosító: #14961
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően