Dokumentációs és gazdasági admin gyakornok

Fejléc:
A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik.
Feladatok
Dokumentációs és gazdasági adminisztrációs gyakornok

Feladatok:
• Digitalizálás és indexadatokkal történő feltöltés a rendszerbe
• E-számlák kezelése
• Cégkapun beérkező dokumentumok eljuttatása a megfelelő szakterületek felé
• Partnerregisztrálás
• Irattár kezelése
• Postai feladások (kimenő), beérkező postai küldemények szétosztása
• Szerződéskezelés
• Aláíratás (vezetőkkel)
Elvárások
Elvárások:
• Pontos, alapos, önálló munkavégzés
• Alapszintű számítógépes ismeretek (Excel)
• Nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Tervezett időtartam: 2019 szeptembertől minimum egy év
Munkavégzés tervezett ideje: munkanapokon 11-15 óra között (4 óra), heti 20 óra, amennyiben van rá lehetőség 30 óra
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, IX. kerület
  • Munkaidő: 8:00-17:00 (heti min. 20 óra)
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Általános irodai, Adatrögzítés, Szaktudást nem igénylő irodai
  • Elvárt nyelvtudás: magyar
  • Bérezés: 1150 Ft/óra
  • Azonosító: #14936
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően