HR gyakornok

Szívesen kipróbálnád magad a kontinens legkorszerűbb képalkotó diagnosztikai eszközparkját üzemeltető nemzetközi vállalatcsoportjánál, ami ma már nemcsak Magyarország, de Európa piacvezető magánegészségügyi szolgáltatója is? Szeretnél belelátni egy multinacionális vállalat HR osztályának működésébe? Akkor ez a lehetőség Neked szól!!!
Feladatok
Főbb feladatok:
 HR adatbázis naprakészen tartása
 Személyi anyagok digitalizálása
 A csapat mindennapi munkájának támogatása
 Személyügyi adminisztráció folyamatának támogatása, dokumentumok archiválása és iktatása
 Különböző rendezvényeken való részvétel, előkészítésben való segítségnyújtás
 Munkaügyi feladatok támogatása
Elvárások
A jelölttel szemben támasztott elvárások:
 Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
 Felsőfokú, szakirányú tanulmányok (HR szakirány előnyt jelent)
 Aktív angol nyelvtudás
 MS Office felhasználói szintű ismerete
 Csapatszellem, jó problémamegoldó képesség, precíz munkavégzés
 6 hónapos gyakorlat és heti minimum 3 munkanap vállalása
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XIII. kerület
  • Munkaidő: 08:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: HR, toborzás
  • Elvárt nyelvtudás: magyar
  • Bérezés: 1400 Ft/óra
  • Azonosító: #14854
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően