Szervízmunkatárs (villanyszerelői)

Cégünk, a SCHRACK SECONET Kft. a 1OO éves múltra visszatekintő SCHRACK SECONET AG. magyarországi leányvállalata. Az 1990-ben tűzjelző berendezések értékesítésére, szervizelésére és karbantartására alapított KEmA Kft. és a SCHRACK SECONET Kereskedelmi Képviselet fúziójaként ötvözi a nagy tapasztalatú szervizcég és a nemzetközi gyártó és forgalmazó előnyeit. A SCHRACK név ismerősen cseng Magyarországon. A nagy múltú cég már-már legendás megbízhatóságú termékei révén közmegbecsülésnek örvend a szakmai közvéleményben. Az elmúlt évtized dinamikus fejlődésének köszönhetően a SCHRACK SECONET Kft. a hazai biztonságtechnikai üzletág meghatározó vállalata lett.Üzleti tevékenységünk súlypontja az automatikus tűzjelző és oltórendszerek értékesítése, tervezése, telepítése, és karbantartása. Egyre jelentősebb volument képvisel a komplex biztonságtechnikai rendszerek, illetve ezek alrendszereinek (behatolás jelző és beléptető rendszerek, videó megfigyelő rendszerek) létesítése, a nővérhívó rendszerek és a teljes körű gyengeáramú kivitelezés és vállalkozás is.
Feladatok
Feladatok:
• A közvetlen felettes vezető által kiadott rendszeres és rendkívüli karbantartási feladatok, hibaelhárítás elvégzése ideértve ezek előírás szerinti dokumentálását.
• A szerviztechnikus irányítása alatt az OTSZ és a gyártó által előírt ellenőrzések és vizsgálatok elvégzése.
• Közreműködés a beépített berendezés megfelelő működőképességének ellenőrzése során (jelzések, riasztások, vezérlések).
• A minőségirányítási rendszer feladatainak következetes végrehajtása.

Elvárások
Elvárás:
- Villanyszerelő, villamosmérnök tanulmány
- Angol nyelvtudás

Előny:
- Service Assistant felhasználói szintű ismerete
- Emelőgépkezelő bizonyítvány, érvényes jogosítvánnyal

Kattints a logóra a partnerhez kapcsolódó munkák megtekintéshez.

Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XI. kerület
  • Munkaidő: 8:00-17:00 (nagyon rugalmas munkaidő)
  • Heti Munkaidő: 0 - 20 óra
  • Szakterület: Villamosmérnök
  • Elvárt nyelvtudás: magyar, angol
  • Bérezés: 1400 Ft/óra
  • Azonosító: #14831
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően