Előkészítő mérnök gyakornok

cégcsoport a világ élvonalában van koncessziók és építés tekintetében
Feladatok
Feladat leírás:
- kiviteli munkákhoz szükséges dokumentáció összeállítása (technológiai utasítások,
minősítési és mintavételi tervek, minősítési dokumentációk)
- kiviteli munkákhoz kapcsolódó fordítási munkák elvégzése (angol nyelv ismerete
előny),
- árajánlatkérések kezelése, feldolgozása,
- árajánlatok készítése, azzal kapcsolatos ügyintézés,
- kiviteli munkákhoz szükséges gép és anyagbeszerzések ügyintézése
- kiviteli munkákhoz kapcsolódó egyéb ügyintézés,
- irodai ügyekkel kapcsolatos ügyintézések
Elvárások
Elvárások:
- építőmérnöki tanulmányok
- magabiztos angol nyelvtudás
- szorgalmas, önálló munkavégzés
- hosszútávú elköteleződés, rugalmas munkaidővel
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XI. kerület
  • Munkaidő: 8:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Építő, Építész
  • Elvárt nyelvtudás: magyar, angol
  • Bérezés: 1650 Ft/óra
  • Azonosító: #14824
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően