Irodai adminisztráció (Fehérváron)

Székesfehérvári iroda.
Nem IT jellegű adminisztratív feladatok, akár 4 órában.
Feladatok
Feladatok:
o Fehérvári telephely operatív működtetésének támogatása
 Bevásárlások, beszerzések (kv, papírtörlő, cukor, papír, boriték, stb.) intézése
 IT eszközök, beszerzések lekövetése (elemtől a monitorig, új belépők elmaradt eszközeinek trackelése, új gép beszerzések trackelése, stb.)
 Tig-ek, egyéb szerződéses és projektdokumentumok kiállítása, kezelése
 Telephelyhez köthető események szervezése
 Opcionális: Ajánlatkészítések során a CV-k összeállítása

Elvárások
Elvárás:
o Precíz, monotonitástűrő, előny az adminisztratív munkakörben szerzett gyakorlat
o Átvilágításra való hajlandóság, C típusú biztonsági szint
o Titkos Ügyirat Kezelés vizsga letételére legyen hajlandó
o Jogosítvány
Alapadatok
  • Helyszín: Fehérvár
  • Munkaidő: 8:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 0 - 20 óra
  • Szakterület: Általános irodai
  • Elvárt nyelvtudás: -
  • Bérezés: 1200 Ft/óra
  • Azonosító: #14792
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően