Technikai Konzulens Trainee

BUDAÖRSI telekommunikációs multicéghez keresünk diákot hosszú távra legalább középfokú angol nyelvismerettel Technical Consultant Trainee pozícióba, érdemi, kreatív és önálló feladatokkal
Hosszú távú lehetőség, diploma után főállású munkalehetőséggel!

A munkahely biztosít KÉTFÉLE VÁLLALATI BUSZJÁRATOT is Budapestről a munkarendhez igazodva:
• Népliget - Boráros tér - Allee - Kosztolányi Dezső tér - Sasadi út/Etele tér (4-es metró) - Budaörs (30 perc)
• Déli pu. - Sasadi út/Etele tér (4-es metró) - Budaörs (15 perc)
Feladatok
A sikeres pályázó feladatai közé tartozik majd

• rajzok készítése (Microsoft Visio)
• megvalósulási tervek készítése a Technikai Konzulens irányításával
• a Technikai Konzulens mappa létrehozása és karbantartása a Technikai csapat iránymutatása alapján
• a Technikai Konzulensek napi adminisztratív támogatása
• adatgyűjtés megadott iránymutatás alapján
• meglévő és új eszközök fejlesztése (programozás) C++, Java, SQL

A munkaidő heti 25-30 óra, egyeztetés szerint.

Elvárások
Feltételek:
• aktív, vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
• villamosmérnök vagy informatikai tanulmányok
• heti min. 25-30 óra vállalása hosszú távon, min. két féléven át,
• MS Office és Excel ismeretek,
• min. középfokú aktív angol nyelvismeret (ezen felül kelet európai nyelvek ismerete előnyt jelent)
• Google Earth alapos ismerete előnyt jelent
• telekommunikációs irányultság előnyt jelent
• + vagy IT tanulmányok
• + Java, C++, SQL ismeret kiemelt előnyt jelent
Alapadatok
  • Helyszín: Budaörs
  • Munkaidő: Heti 25-30 óra
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Villamosmérnök, Egyéb mérnöki jellegű feladatok
  • Elvárt nyelvtudás: -
  • Bérezés: 1200 Ft/ óra
  • Azonosító: #14785
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően