Mester gyártás tervezési gyakornok

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.
Feladatok
Milyen feladatok várnak rád?
· Gyártási rendelések készítése
· Cogi listajavítás (dátumot kell átírni, üzemi készletet cogival csökkenteni, COGI SAP hibalista)
· SAP és segéd alkalmazások használata
· Adatgyűjtés
· Adminisztráció, egyéb ad hoc jellegű feladatok

Elvárások
Mi különböztet meg másoktól?
· Minimum középiskolai végzettség
· Aktív hallgatói jogviszony
· Monotónia tűrés
· Precizitás
Egyéb
Mit érdemes még tudnod?
· Heti 16-24 órában
· Azonnali munkakezdés
· Műszaki érdeklődés előny (nem feltétel)

Kattints a logóra a partnerhez kapcsolódó munkák megtekintéshez.

Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XXI. kerület
  • Munkaidő: 8:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 0 - 20 óra
  • Szakterület: Általános irodai, Adatrögzítés, Szaktudást nem igénylő irodai
  • Elvárt nyelvtudás: magyar
  • Bérezés: 1200 Ft/óra
  • Azonosító: #14729
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően