Fejlesztési gyakornok

Fejlesztési gyakornokot keresünk a hazai telekommunikációs szektor egyik meghatározó szereplője részére.

Feladatok
Feladatok: különböző eseményeken streaming felügyelet, gyártói supportokkal levezés, szolgáltatásinkhoz tartozó tesztelések elvégzése
Elvárások
Elvárás:
o érettségi és folyamatban lévő felsőfokú informatikai vagy villamosmérnöki tanulmányok;
o alap programozási ismeretek, alap IP hálózati ismeretek,
o B kategóriás jogosítvány,
o Windows haladó,
o proaktivitás, találékonyság, jó kommunikáció, problémamegoldás
Egyéb
Előny: általános video- és audiotechnikai ismeretek, Linux

• Kezdés: minél korábban
• Időtartam: Határozatlan idő
• Szervezet: IT fejlesztési és szolgáltatási osztály
• Heti óraszám: min 20, megegyezés szerint, de nyári időszakban akár heti 40 is
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XI. kerület
  • Munkaidő: 8:00-17:00 (heti min. 20 óra)
  • Heti Munkaidő: 0 - 20 óra
  • Szakterület: Rendszergazda, IT, helpdesk, Support
  • Elvárt nyelvtudás: magyar
  • Bérezés: 1350 Ft/óra
  • Azonosító: #14668
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően