IT Beszerzési Gyakornok

Az ELMŰ Nyrt. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok
Amire az energiádat fordítanod kell:

• Beszerzési eljárások (pályáztatás, ajánlatkérés) támogatása, döntés támogató anyagok előkészítése
• Operatív folyamatokban a beszerző kollégák napi szintű támogatása
• SAP vállalatirányitási rendszer MM moduljában történő adatrögzítés
• Piackutatás, piacelemzés
• Közreműködés az informatikai rendszerek fejlesztésében, tesztelésében

Elvárások
Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

• jól tudsz csapatban dolgozni
• jó kommunikációs készséggel rendelkezel
• igényes és precíz vagy a munkádban
• folyamat és rendszerszemlélettel rendelkezel
• Munkavégzés heti (minimum) óraszáma: heti 3 nap, azaz heti 24 óra

Előnyt jelent:
• középfokú angol és/vagy német nyelvismeret
• felhasználói szintű MS Office ismeretek
• szakirányú logisztikai, pénzügyi, informatikai tanulmány
Egyéb
Amiért megéri az energiabefektetés:

• modern, nagyvállalati környezetben fejlődhetsz
• komplex ismereteket szerezhetsz több szakterületet érintően
• elektronikus rendszerek használhatsz

Hol fogsz dolgozni? Budapest, XIII. kerület
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XIII. kerület
  • Munkaidő: Heti 24 óra (3 nap)
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Általános irodai, Pénzügy, könyvelés, bérszámfejtés, Logisztika
  • Elvárt nyelvtudás: magyar
  • Bérezés: 1500 Ft/ óra
  • Azonosító: #14657
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően