Gépészmérnök gyakornok

Gépészmérnök
Budapesti telephelyû, autóipari beszállító vállalkozás keres gépészmérnök gyakornokot.
A megbízó fiatalos, dinamikusan fejlõdõ cég, amely automatizálási projekteket valósít meg autóipari szereplõk számára.
Céljuk összeszerelõ, ellenõrzõ, megmunkáló és robotos állomások, sorok fejlesztése magas minõségben.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Feladatok
- Mechatronikai jellegû célgépek tervezésében, fejlesztésében való részvétel
- Mûszaki dokumentációk készítése
- Prototípusok gyártásának elõkészítésében való részvétel
- Próbaüzemben, tesztelésben való aktív részvétel
Elvárások
- Gépészmérnöki tanulmányok
- 3D-s tervezõszoftverek ismerete (Inventor, SolidWorks, Autocad)
- Heti legalább 20 óra munkavégzés vállalása
- Önálló munkavégzés, kreativitás és probléma-megoldási készség
Egyéb
Amit kínálunk:
- Célgépfejlesztési projektek végig követése a tervezéstõl a beüzemelésig
- Folyamatos szakmai fejlõdés
- Szakmai képzések, oktatások
- Rugalmas munkaidõ
- Diploma megszerzése után fõállású munkalehetõség
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XIX. kerület
  • Munkaidő: Heti min. 20 óra
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Gépész, Épületgépész
  • Elvárt nyelvtudás: -
  • Bérezés: 1412 Ft/ óra
  • Azonosító: #14631
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően