PLC programozó

Budapesti telephelyű, autóipari beszállító vállalkozás keres PLC programozót.
A megbízó fiatalos, dinamikusan fejlődő cég, amely automatizálási projekteket valósít meg autóipari szereplők számára.
Céljuk összeszerelő, ellenőrző, megmunkáló és robotos állomások, sorok fejlesztése magas minőségben.
Feladatok
Főbb feladatok, munkák:

Részvétel a cég által gyártott egyedi célgépek PLC vezérlésének tervezésében, programozásában
Meglévő gépeken/berendezéseken módosítások végrehajtása
Érintőképernyők programozása
Ipari kamerák programozása

Elvárások
Az álláshoz tartozó elvárások:

Folyamatban lévő elektronikai vagy mechatronikai tanulmányok
Legalább egy PLC program beható ismerete (Siemens, Omron, Mitsubishi)
Önálló munkavégzés, jó probléma-megoldási készség
Rugalmasság, megbízhatóság
Egyéb
Amit kínálunk:

Változatos feladatok
Folyamatos szakmai fejlődés
Szakmai képzések, oktatások
Ipari automatizálásban használt új technológiák és megoldások bevezetése és kipróbálása a gyakorlatban
Diploma megszerzése után főállású munkalehetőség

Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XIX. kerület
  • Munkaidő: Heti min. 20 óra
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Programozó
  • Elvárt nyelvtudás: -
  • Bérezés: 1412 Ft/ óra
  • Azonosító: #14630
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően