Raktári munka könyvraktárban

Könyvkereskedelmi partnercégünk törökbálinti raktárába keresünk 18 év feletti diákokat raktári összekészítő, csomagoló munkakörbe HOSSZÚTÁVRA.

Nem alkalmi munka!
Feladatok
Könyvraktári áru összekészítés.
Elvárások
Betöltött 18. életév
Munkaidő: Hétköznap 8:00-16:30 között 2x tíz perc szünettel valamint fél óra nem fizetett ebédidővel .
Lehetőleg heti 3 teljes nap vállalása kellene.
Bér: 1400 Ft/óra
Helyszín: Törökbálint DEPO VI épület, mely megközelíthető kék 172 és 173 BKV buszokkal

A munkavégzéshez zárt cipő és nem túl bő ruházat szükséges.
Munkavédelmi, biztonsági, de legfőképpen a diákok testi épségének megóvása érdekében, a munkavégzés ideje alatt a diákoknál nem lehet a raktári térben mobiltelefon, illetve audio, vagy audiovizuális eszköz (az értékeik megóvása érdekében zárható öltözőszekrény biztosított)

Munkakezdéskor egy próbafeladatot kell teljesíteni, amely alapján döntenek, hogy megfelelő e a diák a további munkavégzésre.
Alapadatok
  • Helyszín: Törökbálint DEPO
  • Munkaidő: 8.00-16.30.
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Csomagolás, borítékolás, címkézés, Raktári
  • Elvárt nyelvtudás: magyar
  • Bérezés: 1400 Ft/óra
  • Azonosító: #14586
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos