Vendégbeengedő hoszt-hosztesz

Be the newest member of Let Me Inn’s dynamic team!

Thinking about working besides university or full time, but don’t want a desk job? You love to be on the go interact with people and earn good money for it?
Look no further, we’re short of an enthusiastic guest experience & check-in/out wizard, who will help us make the stay of our Airbnb guests smoothless
Feladatok
What we offer
- young and dynamic team
- flexible working hours
- competitive salary
- international atmosphere

Responsibilities
- arrange the check-in/out of guests
- check the state of the flat after check-out
- report any accidents/misconducts
Elvárások
Requirements
- English language, any other actively spoken language is a plus
- Extroverted, communicative personality
- Flexibility & problem-solving skills
- Punctual, precise work
- Student Status
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, V. kerület
  • Munkaidő: 08:00-22:00
  • Heti Munkaidő: 20 - 30 óra
  • Szakterület: Rendezvény, kiállítás támogató
  • Elvárt nyelvtudás: magyar, angol
  • Bérezés: 1529 Ft/óra
  • Azonosító: #14111
Ütemezés
  • Időtartam: alkalmi
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően