Gyakornok utazási irodába

Gyakornok utazási irodába, adminisztratív munkafeladatok elvégzésére

Olyan gyakornokot keresünk, akit érdekel az online turizmus marketing világa és szívesen részt venne online utazási termékeink kampányainak kialakításában, kezelésében. Ha nem vagy jártas az online világban, nincs még tapasztalatod, de érdekel és szeretnéd megtanulni, jelentkezz bátran!
Mi csak lelkesedést, pontosságot, precizitást, megbízhatóságot, önállóságot várunk!
Feladatok
Gyakornoki feladatok
• Weboldalra adatok felvitele
• weboldal szerkesztés megadott támpontok alapján, nem programozói feladat
• Adatrögzítés
• Adatbázisok kezelése
• Termékmarketing
• Termék kezelés
• Termek menedzselése
• CRM rendszer kezelése, adatkezelés
• Projektek támogatása
• Nyilvántartások, statisztikák készítése
Elvárások
Elvárások:
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Általános irodai szoftverek használata
• Képszerkesztő szoftver használata
• Legalább heti 20 munkaóra vállalása
• Német vagy angol nyelv ismerete
• Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok nappali tagozaton
• Kiemelkedő kommunikációs, kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség
• Nagy fokú precizitás, megbízhatóság, önállóság
• Monotonitás tűrés
Egyéb
Amit kínálunk
• Dinamikus,lelkes csapat
• Fejlődési lehetőség
• Ha érdekel a turizmus, akkor részvételi lehetőség rendezvényeken
Várható munkakezdés: Azonnal
Alapadatok
  • Helyszín: Budapest, XIII. kerület
  • Munkaidő: 8:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 0 - 20 óra
  • Szakterület: Általános irodai, Ügyfélszolgálat, Szaktudást nem igénylő irodai
  • Elvárt nyelvtudás: magyar, angol
  • Bérezés: 1176 Ft/óra
  • Azonosító: #14092
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően